Valorant Ne Zaman Çıkacak? 2020 Yaz | ALPGAMER

Valorant Ne Zaman Çıkacak? 2020 Yaz

Valorant ne zaman çıkacak? sorusunun cevabını bu yazıda detaylı öğreneceksiniz.

Riot Games, Overwatch, CS: GO ve hatta TF2 ile karşılaştırılan 5v5, yuvarlak tabanlı, taktik bir nişancı olan Valorant ile birinci şahıs nişancı türüne ilk girişini resmen tanıttı.

İlk olarak sadece Proje A olarak bilinen Riot, 2 Mart’ta dünyaya açığa çıkarmadan önce FPS’lerini bir süre daha sargı altında tuttu. Diğer atıcıların oyuncuları 2 dakikalık oyunun avantajlarını ve dezavantajlarını ortaya çıkardığı için heyecan, beklenti ve şüphecilik eşit derecede karşılandı.

valorant ne zaman çıkacak

Valorant Ne Zaman Çıkacak?

Riot Games, Valorant’ın 2020 Yazında başlayacağını doğruladı. Ancak, yazım sırasında kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı. 2 Mart basın açıklamalarında Riot, Valorant’ın 2020 Yazında “dünyanın birçok bölgesinde” serbest bırakılacağını doğruladı.

Valorant beta olacak mı?

Valorant ne zaman çıkacak? Oyun, lansmandan sadece birkaç ay sonra, Riot’un birini serbest bırakmayı planlaması durumunda, beta zamanı hızla yaklaşabilir. İçerik oluşturucuları ve e-spor uzmanları için oyunun oynanabilir bir sürümü olduğunu doğrulayan zaten kapalı kapılar ardında oyun oturumları yapıldı. Devamını Oku: Yeni Valorant oyunu Ultimate yeteneklerine derinlemesine bakış sunuyor Rod ‘Slasher’ Breslau daha önce kaynakların 2 Mart’ta bir beta ayrıntısının yayınlanacağını iddia ettiğini bildirmişti, ancak duyuru geldiğinde hiçbir beta doğrulanmadı. Eurogamer tarafından hazırlanan bir raporda beta’nın “önümüzdeki birkaç gün içinde” atılacağı iddia edildi, ancak henüz Riot tarafından onaylanmadı. Ancak bu, beta’nın tamamen dışlandığı anlamına gelmez. Oyunun 2020 yazındaki ilk sürümünün, tam bir sürümden önce tüm karışıklıkların giderilmesi için aslında oyunun beta sürümü olması da mümkündür.

Valorant PS4, Xbox veya Mobil’de mi olacak?

Şu anda, Valorant PC’ye özel olacak ve konsol veya mobil cihazlara geleceğine dair bir ipucu bile yok. Oyun, PC oyunu göz önünde bulundurularak baştan sona tasarlanmıştır, çünkü Riot sadece bir fare ve klavye ile elde edilebilen son derece hassas amaç ve hareket mekaniğine sahiptir. Onlar “çok çeşitli PC donanımında çalışacak şekilde optimize edilecek ve küresel bir kitlenin rekabet etmesine izin verileceğini” söylüyorlar.

Mobil Valorant ne zaman çıkacak? Tam analiz Ancak, Riot, PC’nin ötesine, diğer sürümlerle, yani bir mobil sürümü olan Legends of Runeterra ile genişleme istekliliğini gösterdi. Lansman sırasında Valorant’ın yalnızca PC olmasını bekliyoruz, ancak popülerliğine bağlı olarak gelecekte diğer cihazların sürümlerini görebiliriz.

Valorant’ı oynamak ücretsiz mi?

Valorant’ı oynamak ücretsiz mi? Evet, Valorant, League of Legends gibi% 100 ücretsiz oynanabilir. Tahminen. Riot, oyundan kozmetiklerle para kazanacak, ancak kesin kozmetik sistem, sezon veya ‘savaş kartı’ yapıları hakkında henüz bir ayrıntı açıklanmadı.

Valorant hakkında daha fazla açıklama ve ayrıntılar için Twitter’da Dexerto ve ValorantUpdates’e bağlı kalın. Bu oyun hakkında hala bilmediğimiz çok şey var, ancak atıcı türün uzaya girmesi için başka bir büyük oyuncuya hazırlanırken, yılın en çok beklenen oyunlarından biri haline geliyor.

Valorant ne zaman çıkacak? sorusunun cevabını öğrendiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.


Yorum Bırak