TFT Mobile Ne Zaman Gelecek, Nasıl Çıkacak ? 2020 | ALPGAMER

TFT Mobile Ne Zaman Gelecek, Nasıl Çıkacak ? 2020

TFT Mobile Ne Zaman Gelecek Sorusu 18 Mart 2020 olarak cevaplandı. Riot, 2020 yılında League of Legends’tan esinlenen Teamfight Tactics için planlarını ortaya koydu; mobil istemcinin yakında piyasaya sürülmesi, çapraz oyun ve set 3’e ilk bakış.

  • Daha Fazla Oku : TFT Mobile Nasıl Kayıt Olunur ?

Teamfight Tactics, Ocak 2019’da Dota Auto Chess’in yükselişinden sonra piyasaya çıktı ve Riot strateji oyununu Runeterra’ya getirdi. İlk doğum gününe hızla yaklaşıyor ve Riot, bazı büyük değişikliklerle kutlamayı planlıyor.

Teamfight Tactics mobil’in piyasaya sürülmesi, herkesin dudaklarında sıcak bir konu.

TFT Mobile

TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak Tarihi Onaylandı

İlk kez Ekim 2019’da Lig 10 kutlaması sırasında açıklandıktan sonra, TFT mobile sonunda yola çıktı. Riot’un TFT taşınabilir sürümü Mart ayının ortalarına kadar Google Play ve Apple App Store’larda ön kayıt açık olacak şekilde “çoğu ülkede” satışa sunulacak.

Oyunun yapımcılarından Dax ‘Lunchboy’ Andrus, “PC için çalışmakla meşgulken, platform için kasıtlı olarak inşa edilmiş bir şekilde TFT’yi PC’den mobil cihazlara nasıl taşıyacağımızı da inceliyoruz” dedi. .

Cross-play TFT için mevcut olacak, yani mobil ve PC’deki hesap ilerlemesi günlüğe kaydedilecek ve herhangi bir yerden, istediğiniz zaman istediğiniz kişiyi oynayabilirsiniz.

One Response

  1. efe

Yorum Bırak