Hyper Roll TFT Nasıl Yapılır 10.10 Yaması | ALPGAMER

Hyper Roll TFT Nasıl Yapılır 10.10 Yaması

Hyper Roll şuan da en popüler taktik olarak bütün oyuncular uyguluyor. TFT Hyper rolling taktiğinin nasıl yapıldığını sizlere bu yazıda anlatacağım. LoL çıkartmak üzere olan TFT mobile için şimdiden bütün taktikleri öğrenin.

Hyper Roll TFT

Bütün oyuncular kullandığını oyunun en popüler taktiğidir. Bu yama da yapılan komplar için TFT Meta Kompları yazımı okumanızı tavsiye ederim. Bu taktikte kompların yanı sıra itemlere dikkat etmelisiniz. Her Komp için ayrı bir item dizilişi yapılmalıdır. Tft En iyi itemler yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Hyper Rolling Nedir Nasıl Yapılır ?

Bu hızlı arama taktiği oyunun 1 ve 2 altınlık şampiyonlarını 3.seviyeye getirmeye çalışmak denir. Taktiği iyi anlamak için şampiyonların çıkma olasılıkları iyi bilmeniz gerekiyor. Cheat Sheet yazımı okumanızı tavsiye ederim.

Aşırı Arama yapmak için oyun başında sizlere hangi şampiyon daha çok geldiyse mesela Kog Maw onun dışında ki bütün şampiyonları satarak sadece Yırtıcı şampiyonlarını toplamanız gerekiyor ve asla paranızla aratmamanız.

Kayalıklardan hemen sonra aşama arama yapmalısınız. Eğer 5.seviye olursanız 1 altınlık şampiyon çıkma olasılığı bir hayli düşüyor. Bu yüzden hangi kompu yapacağınıza hızlıca karar vermelisiniz. Daha sonra kompun ihtiyacı olan şampiyonları hızlıca arayıp bulmalısınız.

Paranızı tekrar biriktirip 50 altına hızlıca ulaşmamız gerekiyor. 50 altına ulaştıktan sonra her tur size 10 altın gelecek ve siz de diğer şampiyonlarınız da 3. seviye olması için 10 altın arayıp 50 altında sürekli kalmalısınız. Gerekli kadar 3 seviye şampiyon edindikten sonra yavaş yavaş Level atlayabilirsiniz.

Püf Noktaları

Hızlıca aramaya başlamadan önce ve ya yapmaya yeltenmeden önce lobide bulunan bütün rakiplerinizin şampiyonlarını incelemeniz gerekiyor. Eğer sizinle birlikte birden fazla kişi bu taktiği uygulayacaksa sizin farklı bir strateji uygulayıp farklı herolara yönelmelisiniz.

Hyper Roll Kompları Nelerdir ?

TFT Meta Yazımdan bu kompları öğrenebilirsiniz.

Yorum Bırak