TFT Mobile Destekleyen Telefonlar 2020 | ALPGAMER

TFT Mobile Destekleyen Telefonlar 2020

TFT Mobile Destekleyen Cihazlar açıklandı.

TFT nihayet 19 Mart’ta App Store ve Google Play’de görünen cep telefonlarına ve tabletlere doğru yol aldı. PC’ler ve Mac’ler için en zorlu oyun olmasa da, mobil cihazlar için bazı özel gereksinimler var.

TFT Mobile Destekleyen Telefonlar

tft mobile destekleyen telefonlar

Android Destekleyen Telefonlar

TFT Mobile Destekleyen Telefonlar android işletim sisteminde çok fazla rahatça ortalama bir telefonlar oynayabilirsiniz.

  • Android OS 7 veya fazlası
  • Greater than or equal to 1.5G RAM
  • Hardware/Chipset of 64-bit variety
  • Phone ABI of either arm64-v8a or x86_64 variety
  • Phone OpenGL ES version of 3.0 veya fazlası

iOS Destekleyen Telefonlar

TFT Mobile Destekleyen Telefonlar iOS için iphone 6s ve üstü öneriliyor.

  • iPhone 6s veya yükseği

Envanter ve Riot Hesabı

Hem PC’de hem de Mobile’da oynamak istiyorsanız, Riot Hesabınızı kullanarak oturum açmanız gerekir. PC’de yapılan satın alımlar aktarılacaktır. İçeriği nereden satın aldığınıza bakılmaksızın, aynı Riot hesabını kullandığınız sürece içeriğe PC ve mobil cihazdan erişebilirsiniz. Bu, geçiş ilerlemesi ve rütbesi için de geçerlidir.

Galaksiler Pass ve Dükkan

TFT envanteriniz PC ve mobil cihazlarda paylaşılır. Ancak, Galaxy Pass + ‘ı satın alabileceksiniz, ancak mobil cihazlarda tam teşekküllü bir mağaza ile satışa çıkmayacağız. Geçiş, yaşadığımız ilk birkaç gün boyunca bölgeden bölgeye yayılacak. Giriş yaparsanız ve henüz bulamazsanız, endişelenmeyin; yakında kullanıma sunulacaktır. Bunun ideal olmadığını biliyoruz, ancak bu, mağaza özelliklerinin çoğunun daha sonra geleceği anlamına gelse bile, mobil oyunu mümkün olan en kısa sürede elinize almak istedik.


Lansmanında ayrıca ücretsiz Galaksiler Geçişine son rötuşları yapacağız. Hemen göremeyebilirsiniz, ancak ilerlemeniz kaydediliyor ve XP geriye dönük olarak verilecek.

Yorum Bırak