PUBG 6 Sezon Ne Zaman Gelecek Survivor Pass Ödülleri | ALPGAMER

PUBG 6 Sezon Ne Zaman Gelecek Survivor Pass Ödülleri

PUBG 6 Sezon ne zaman gelecek, Önümüzdeki hafta yeni bir Sezon 6 güncellemesi alacak. Zorlu bir oyun ve harita düzeninin her maçta değiştiği Siyah Alan adlı yeni bir tehlike sunmak için tasarlanmış yeni bir 64 oyunculu harita Karakin sunuyor. Ayrıca yeni bir Motorlu Planör aracı, Survivor Pass ve PC ve konsol oyuncuları için 22 Ocak’ta yayınlanacak bir dizi diğer geliştirme de mevcut.

PUBG 6 Sezon Royal Pass Ödülleri

Premium Ödülleri

Preimum ödüllerine yalnızca Premium Survivor Pass Sahipleri Ulaşabilir.

Silahlar

15 – 25 SEVİYE

26 – 50 SEVİYE

51 – 75 SEVİYE

76 – 100 SEVİYE

Zırhlar ve Kasklar

25 – 75 SEVİYE KASKLAR

Çantalar

1 – 100 SEVİYE

Kıyafetler

Aksesuarlar

14 – 96 SEVİYE

Giysiler

1 – 100 SEVİYE

Pantolanlar

1 -100 SEVİYE

Ayakkabılar

1 – 100 SEVİYE

Emoteler

1 – 100 SEVİYE

Değişikler

Yeni Harita

Pubg 6 sezon

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) PC ve konsolda yeni bir güncelleme alıyor. 6.1 güncellemesi yeni silahlar, yeni aksiyonlar ve yeni bir Kuzey Afrika haritası olan Karakin’i getiriyor. Karakin 64 oyuncuya kadar destek verebilir ve Kara Bölge denilen kasabaları ve bileşikleri yere rastgele yükselten yeni bir tehlikeye sahiptir.

Yeni Siyah Alan

PUBG 6 Sezon Ne Zaman Gelecek Survivor Pass Ödülleri

PUBG 6 Sezon yeni felaketimiz, Siyah Alan, binaları yerle bir ediyor. Karakin haritasına özel olan bu eklenti oyuna muazzam bir rekabet katacaktır.

  • Siyah Alan, oyuncuları bir binaların içinden çıkarmak için yapıldı.
  • Ya binalar yıkılacak ya siz öleceksiniz.
  • Binaların ve harabelerin rastgele olarak yıkılacaktır. Maç boyunca gerçek zamanlı olarak değişir: Korunmak için koştuğunuz binanın her zaman maçın ilerleyen zamanlarında hala orada olmasını beklemeyin.
  • Eğer sireni duyarsanız ve mini harita üzerindeki o mor dairenin içindeyseniz yapmanız gereken tek şey KAÇMAK
  • Siyah Alan’ın içinde kaldığı için yerle bir olan ve yıkılan binalar mini haritada X (çarpı) işareti ile gözükecektir.

Yeni Bomba

PUBG 6 Sezon Ne Zaman Gelecek Survivor Pass Ödülleri

PUBG 6 Sezon, Bu güncellemede ayrıca belirli duvarlarda ve zeminlerde imha için ‘kırılma noktalarında’ kullanılabilen bir Yapışkan Bomba da mevcuttur. Zayıf duvarlar artık mermi nüfuzuna izin verebilir, böylece düşmanlarınızı öldürmek için daha fazla seçeneğiniz vardır. Karada savaşmanın yanı sıra, oyuncular şimdi Erangel ve Miramar haritalarında bulunan yeni bir Motor Planör ile gökyüzüne gidebilirler. Planör iki koltuk sunar – biri pilot ve diğeri yolcu için planörden ateş edebilir.

Yeni Uçak

PUBG 6 Sezon Ne Zaman Gelecek Survivor Pass Ödülleri

Yeni güncelleme ayrıca bir Survivor Pass: Shakedown savaş ilerleme sistemi getiriyor. Survivor Pass’ta topluluk görevleri, sezon görevleri, ilerleme görevleri ve meydan okuma görevleri yer alıyor. Bu görevleri tamamlamak oyun içi ödüllerin kilidini açabilir ve Karakin adasının gizli hikayesini ortaya çıkarabilir.

PUBG Season 6 artık test sunucusunda mevcut ve 25 Ocak’ta PC’lere ve konsollara vuracak. İlk rotasyonda Vikendi, Karakin için dönecek. Yakında yapılacak değişiklikler hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Kaynak bağlantısındaki değişiklik günlüğüne göz atın.

Sıkça Sorulan Sorular

PUBG 6 Sezon ne zaman bitecek?

PUBG 6 Sezon toplam 12 hafta sürecek.

  • PC’de : 22 Ocak 2020 tarihinden 4 Nisan 2020 tarihine kadar sürecek.
  • Konsol’da : 30 Ocak 2020 tarihinden 21 Nisan 2020 tarihine kadar sürecek.

PUBG 6 Sezon ne zaman başlayacak ?

  • Pc 22 Ocak 2020 Tarihinde başlayacak.
  • Konsol 30 Ocak Tarihinde başlayacak.

En Ucuz Premium Survivor Pass: Shakedown’ı nasıl alarım ?

PC için, premium Survivor Pass: Shakedown “Gamesatışüzerinden, 15 Nisan 2020’ye kadar alabilirsiniz.

PS4 ve Xbox için premium Survivor Pass: Shakedown, 21 Nisan 2020tarihine kadar oyun içi mağazalardan 1000 G-coin ile alınabilir. Veya özel PUBG – Shakedown paketini PlayStation Store ve Xbox mağazasından alabilirsin. Bu paketler 20 Nisan 2020’yekadar alınabilir.

Survivor Pass almasam bile etkinliklere katılabilir miyim?

Tüm oyuncular; yeni silahlar, ekipmanlar, stratejiler hepsine katılabilir. Yeni Karakin haritası dahil olmak üzere, 6. Sezonda seviyelerini yükseltebilirler. Survivor Pass oyuncuları özel zorlukları geçerek ek ödüller kazanır.

Survivor Pass: Shakedown’da kaç tane görev var?

Sezon 6’da toplam 400’den fazla görev yer alıyor. Survivor Pass: Shakedown ile oyuncular 252 Günlük Görev, 84 Haftalık Görev, 24 Sezon Görev ve 40 İlerleme Görevine erişebilir. Ek olarak Premium Survivor Pass sahibi oyuncuların oynayabileceği özel silahlarla bağlantılı 35 Zor Görev var.

Premium Survivor Pass: Shakedown’ı etkinlik sürecinin ilerleyen zamanlarında alırsam ne olur?

Bir problem olmaz. Mevcut seviyene kadar olan tüm Premium ödülleri hemen alırsın, ödüllerinin geri kalanını kazanmak için de 6. Sezonun sonuna kadar zamanın olur. Ayrıca zaman azalıyorsa ilerlemeni hızlandırmak için Seviye Paketlerini satın alınabilir hızlıca seviye atlayarak ekipmanlara sahip olabilirsin.

Yorum Bırak