Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/alpgamer/public_html/wp-content/plugins/my-wp-translate/includes/class-my-wp-translate-po-parser.php on line 167
Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 | ALPGAMER

Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019

LOLSKİLL SİTESİNDE EN YÜKSEK PUANA SAHİP KLED OYUNCUSUNUN RÜN DİZİLİMİ

Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019

Kled Rün

 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Yenilmez: Kled için en iyi seçim yenilmez çünkü Kled uzun süreleri dövüşler yapabiliyor.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Zafer: Eğer bir rakibi öldürürsen, canının %12 sini anında doldursun. Bu özellikte 2 vs 1 veya takım savaşında Kled’i çok güçlü yapıyor.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Efsane: Çeviklik: ‘W’ yeteneği ile sinerjisi var. Eğer karşıda çok fazla dondurma veya bayıltma varsa Efsane: Sıvışma da alınabilir.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Son Darbe: Canı %40’ın altında olan rakiplere %8 daha fazla vurursun. Kled rakibinin canını çok hızlı bu yüzdeye çektiği için kullanılabilir bir rün.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Tahrip: Kled’in ‘W’ yeteneği ile bu rün birleşince tam bir kule canavarı oluyor.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kemik Zırh: Oyunun başlarında Kled’in savunması çok zayıf bu yüzden erken oyunda Kled’e destek olması için bu rün alınıyor.

Kled Eşya

Ayakkabı

 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Merkür’ün adımları karşıda çok fazla kitle kontrol yani bayıltma, dondurma ve yavaşlatma varsa alınmalı.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Ninja tabisi karşı takımda çok fazla saldırı gücü hasarı vuran şampiyon varsa alınmalı

En gerekli

 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kara balta Kled’in vazgeçilmez eşyası çünkü Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled hem cana hem hasara hem de zırhı delmeye ihtiyacı olan bir karakter.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Haşmetli Hydra Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled’in yine vazgeçilmez eşyası çünkü Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019Haşmetli Hydra ile Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled’in düz vuruşlarını sıfırlayabilirsiniz ve ‘W’ yeteneğini hızlıca patlatıp yüksek hasarlar vurabilirsiniz.

Duruma Göre Değişen

 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Sterak’ın Güvencesi, Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled’e yapılan ani hasarları kalkanı ile engellemesini sağlıyor. Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled’in bineği ile muazzam bir sinerjisi oluyor.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Koruyucu Melek Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled’in pasifi ile çok etkili bir şekilde kullanılıyor çünkü öldüğünde tekrar doğar doğmaz yeteri kadar hasar vurursanız Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Kled bineğini tekrar çağırır ve canı çok fazla artar.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Malmortius’un Ağzı karşıda çok fazla büyücü varsa alınabilecek bir eşya.
 • Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Randuin’s Alameti takımızda yeteri kadar tank yoksa siz bu eşya ile takımınızı arkanıza almalısınız.

Nasıl Oynanır

Erken oyun

Kled’in erken oyunu çok güçlü, özellikle de 3. seviyede küçük bir avantaj sağlıyor, Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘Q’ yeteneği ile rakibi bağlayıp Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘W’ yeteneği ile seri vuruşlar yaparak yüksek bir patlayıcı hasar ortaya çıkartıyor. Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘E’ yeteneği ile komboyu desteklerse rakibin canını bir hayli yakmış olur.

Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘Q’ > Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘E’ > Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘W’ > Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 ‘E’

Önemli olan rakiplerin yeteneklerini bilmek eğer rakip takım kombosundan 1 yetenek kaçırdıysa direk olarak rakibe saldırabilirsiniz.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta cesaret sayacı çünkü binekten düştüğünüz zaman cesaret sayacınız hayati önem taşıyor. Düzgün kullanıldığında rakiplerinize yem atarak sizin kulenin altında 2 ye 1 savaşları kazanabilirsiniz.

6+ seviyede koridoru rakip kulenin altına iterek, Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 tahrip rünü ile erken kule bonuslarını alabilirsiniz. Hatta ormancınıza yardım ederek Vadinin Alameti ile ilk kuleyi direkt olarak alabilirsiniz. Unutmayın önemli olan oyunu kazanmak ve oyuna kazanmaya giden yolda kuleler var.

Orta / Geç Oyun

Orta oyunda yapmanız gereken 2 şey vardır. Takımınızla beraber oynayarak oyun görevlerini yapıp rakibinizin ormanına baskınlar düzenlersiniz ya da ayrık ittirme yaparak kuleleri hızlıca alarak koridorlarda üstünlük sağlarsanız.

Kled ile neden ayrık ittirme yapmalısınız ?

 • Tahrip ve ‘W’ yeteneği ile çok hızlı kuleleri alabilir.
 • Haşmetli Hydra ve ‘Q’ yeteneği ile hızlıca koridorları itebilir.
 • Birden fazla rakipleri aynı anda savaşma potansiyeline sahip olduğu için rakip takımı uzun süre oyalayabilir.

Eğer Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Baron Nashor yaşıyorsa ve Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Işınlanma açıksa, alt koridoru ayrık ittirmelisin.
Eğer Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Baron Nashor yaşıyorsa ve Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Işınlanma kapalıysa, üst koridoru ayrık ittirmelisin.

Eğer Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Baron Nashor ölüyse ve Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Işınlanma açıksa, üst koridoru itebilirsin.
Eğer Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Baron Nashor ölüyse ve Kled Rün Solo S9 – Yeni Rün Oynanış 2019 Işınlanma kapalıysa, alt koridoru ittirmelisin çünkü ejderha açık olabilir.

Eğer ışınlanmanız açıksa oyun görevleri takımınız için çok önemli çünkü ayrık ittirme yaparak rakiplerinizi üstünüze çekebilir bu sayede takımınıza rakip takıma sayıca üstün için olanak sağlarsınız.
Rakip takımdan bir kaç oyuncunun size geldiğini fark ederseniz ışınlanmanızı kullanarak takımınızın yanına gidebilirsiniz.
‘R’ yeteneğiniz ile çok hızlı savaşlar başlatabilirsiniz.

Kled’in oyun sonu çok güçlü olmadığı için yapmanız gereken şey Baron Nashor’a ve ejderhalara yönelmek. Bu canavalarda üstünlük sağlayarak takımınıza güçlü bonuslar kazandırmak.

SON OLARAK

Unutmayın amaç oyun kazanmak şov yapmak değil, eğer kule almanız gerekiyorsa kule alın takımınızla oynamanız gerekirse takımınızla oynayın izin verin takımınız sizi taşısın.


Etiketler:,