Overwatch En İyi Karakter Listesi Ekim 2019

Metaya uygun şekilde overwatch en iyi karakter sıralaması yapmaya çalıştım fakat bunu kesin bir bilgi olarak almayın. Bazı karakter listemizde yer almamasına rağmen doğru koşullarda en güçlü karakter olma potansiyeline sahiptirler.

Bu listede olan tüm bilgiler sizin doğru karakteri seçmenizde yardımcı olacaktır. Ben sizlere bu listeyi sevdiğiniz ve güçlü karakterlerle oynamanız için hazırladım. Eğer oyunu kazanmak istiyorsanız, size uygun olmasa bile takımınıza uygun bir karakter almalısınız. Bu yüzden her kategoriden 1 karakter seçmeye çalıştım.

Bu liste oyunun bir takım oyunu olduğunu göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır. Bu yüzden takıma uyumlu karakterleri seçerseniz kazanma ihtimaliniz artar.

Overwatch En İyi Karakter Listesi – S Tier

Orisa [TANK]

Overwatch en iyi karakter

Orisa çıktığından bu yana iyi karakterdi ama şu sıralar en iyi olma yolunda ilerliyor. Takım arkadaşlarını koruyan, onları zarardan uzak tutan ve güçlendiren bir yetenek setine sahip ve bu onu mükemmel yapıyor.

Kısaca Orisa alırsanız takımınızdaki karakterlerin ölmeleri zorlaşır onları ayakta tutarsanız çok daha hızlı kazanabilirsiniz.


Sigma [TANK]

Overwatch en güçlü karakter

Sigma’nın çeşitli yetenekleri onu savaş alanında çok güçlü bir karakter kılıyor. Tehlikeye girmeden rakip saldırısını bir kalkana çevirerek ve kalkanı istediği yere koyarak savaş alanında kalır. Saldırı hasarı da çok fazla.


Mei [SALDIRI]

Overwatch En İyi Karakter Listesi Ekim 2019

Mei sadece sinir bozucu kitle kontrol yetenek kitine sahip değil, ek olarak devasa bir buz duvarını rakiplerinin önüne koyabilir. Mei’nin mükemmel bir ulti yeteneği var ve bu yeteneğin efektif şekilde kullanılması için doğru takım arkadaşlarına ihtiyacı var. Eğer rastgele bir takımla oyuna girdiyseniz ultiyi atmadan önce onlarla konuşun.

İyi organize olmuş bir takımla beraber çok iyi işler yapabilen bir karakter.


Baptiste [DESTEK]

Overwatch En İyi Karakter Listesi Ekim 2019

Baptiste çok güçlü ve zor oynanan bir yetenek setine sahip. Doğru ellerde oyunun en güçlü iyileştiricisi konumunda. Tüm hasarlarını ve iyileştirmeleri 2 katına çıkartan bir alan açabiliyor. Ek olarak Takım arkadaşlarının ölmesini engelleyen bir cihazı alana yerleştirebiliyor.


Reaper [SALDIRI]

Overwatch En İyi Karakter Listesi Ekim 2019

Reaper, keskin nişancılarla ve bariyer açan karakterlerle dolu metada en iyi karakter sayılır. Işınlanma ve hayalet olma yeteneği ile haritada çok rahat bir şekilde dolaşabilir ve rakiplerin yanlarına sinsice gider. Onları yakından avlar ve kaçar.


Hanzo [SALDIRI]

Overwatch En İyi Karakter Listesi Ekim 2019

Hanzo intikan için geri döndü. Sadece mükemmel mobil oluşu değil neredeyse ultisi ile tüm rakiplerine tek atmak gibi özelliklere sahip. Hanzo oynaması bir o kadar zor fakat zor olduğu kadar da oyun taşıma potansiyeli yüksek bir karakter. Hanzo’yu oynamaktan daha zoru ise Güçlü bir Hanzo’ya karşı oynamaktır.


Widowmaker [SALDIRI]

Overwatch En İyi Karakter Listesi Ekim 2019

Widowmaker’ı ilk defa listemin en üstüne çıkarmaya karar verdim ve bu onun çok yüksek hasarına bağlı. Doğru ellerde korkutucu bir güç haline gelebiliyor. Ultisi sayesinde düşmanların yerlerini kolayca bulup, sadece atış yapmak kalıyor.

Tabi ki bu yüksek hasarının bir dezavantajı olarak kaçış mekanizması diğer karakterlere göre zayıf kalıyor. Ama yine de kaçış yeteneği iyi kullanırsa gerçekten mükemmel bir karakter.


Benim Görüşüm

Bu listeyi hazırlarken çok mutluydum çünkü oynamayı sevdiğim bir çok karakter listenin içindeydi. Bence bir karakter oynayarak o karakterde ustalaşın emin olun o zaman o karakteri oynamak gerçekten zevk veriyor. Yaralandığım kaynak.