LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0 | ALPGAMER

LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0

LoR En iyi Desteler sizlerle. Açık Beta sırasında rekabetçi sıralama yükselmeniz için en iyi desteleri denemeyi tavsiye ettiğimiz 12 deste; 6 meta destesi ve 6 bütçe destesi.

Bu yazı 2 alanda bakılacak.

  • Bütün kartlara sahip olan oyuncular için Meta Desteleri.
  • Düşük bütçeli sahip olunan ama güçlü Bütçe Desteleri.

LOR En iyi Desteler

Şimdilik özel bir sırada olmadıklarını, çünkü en iyi destelerin bile sayaçları olacağını ve gerçekten hangi destelerin oynandığının popülerliğine bağlı olduğunu unutmayın.

Bir daha ki sefere güç sıralarımız olacak, bu yüzden yazımı sürekli olarak takip edin profesyonel oyuncuların oynadığı desteler ile birlikte en kısa zamanda tekrar güncelleyeceğim.

LOR Meta Decks

Oyunun şuan en güçlü desteleri. Bu desteler profesyonel oyuncular tarafından oluşturulmuştur. İçerisinde bütün kartlar bulunan destelerdir.

Dawnspiders (SI + DE) | Lor En iyi Deste | S Tier

LoR En iyi Desteler

Deste Kodu: CEBAGAIADUPTMBIBAUUCWMBRGUBAGAIADENSSBIBAUFSAIRDEQAA

Nasıl Oynanır

LOR En iyi Deste için Dawnspiders, Swim’in imza destelerinden biri ve lig yükselmek için en iyi duruma getirileceğine inandığı iki desteden biri (Great White Sharks ile birlikte).

Dawnspeakers’i etkinleştirmek için bir ton 1 | 1 örümcek üretmek için Elise’i kullanmaya odaklanır ve bir müttefik bir tur sırasında ölürse bu örümcekleri sürekli olarak +1 | 1 ile yükseltir.

Bunu, Meta’nın başlangıcından güçlü olacak inanılmaz derecede güçlü bir deste elde etmek için sacrificial mechanics of Shadow Isles ile Cursed Keeper gibi kartlarla ve Rhasa gibi güçlü kartlarla birleştirin.


Great White Sharks (SI + DE) | Best Deck | S Tier

LoR Meta deck

Deste Kodu: CEBAIAIACYOSCNQFAECQOFJKGAYQEAIBAAUQKAIFBEFROJRPAEAQCBJC

Nasıl Oynanır

Süper aggro oynamayı seviyor musun? Büyük Beyaz Köpekbalıkları sizin için destedir. Deste hızlı bir şekilde kartopu oluşturabilir ve devam etmek için şaşırtıcı miktarda kart çekme imkanına sahiptir.

Eğer varsa Cursed Keeper öldürmek şeyler tutarken Anma ve iki mana kartları için mulligan bakın.

Turn 3’te 3 kartlı bir kombinasyon için mananızı kaydetmek istediğiniz için Turn 1’de bir şey oynamaktan kaçının. Bunu yaparak Lucian’ı seviye atlamak ve çok indirimli bir Anma oynamak için büyük bir dönüş ayarlayabilirsiniz.

Saldırırken, savaş sırasında seviye atlaması için Lucian’ı birliklerinizin sağ tarafına yerleştirdiğinizden emin olun. Her şey yolunda giderse, Hecarim ile muzaffer bir bitiş yapacaksınız.


Fiora Barrier OTK (IO + DE) (PZ + NX) | Best Decks | S Tier

lor meta decks

Deste Kodu: CEBACAIAFUEACAQGCMQCKMJSG44QEAQBAIFCWAYBAANCAMQCAEAQABYCAEBBEGQ

Nasıl Oynanır

LOR En iyi Deste dendiği zaman Orada bir Fiora + Shen destesi olması gerektiğini biliyordun değil mi? İşte kartlarınızı doğru oynarsanız rakibinizi öldürmek için benzersiz ve eğlenceli bir kombinasyon kullanan bir oyun.

Rakibinizin Nexus HP’sini düşürmeye çalışmak yerine, onun yerine Fiora’nın 4-öldürme kazanma koşulu veya Bariyerler ile yetiştirdiğiniz devasa bir Greenglade Caretaker ile tek seferlik bir bitiş oluşturmaya çalışacaksınız.

Oyun ortalarında, iki seçenekten hangisinin en iyi bahsiniz olduğunu bilmeli ve anlaşmayı imzalamaya çalışmalısınız. Eğer Greenglade Caretaker ise, saldırgan Greenglade Caretaker’ınızı engellenmemiş bir ünite ile 15’ten fazla hit öldürmek için takas etmek için Stand United’ı kullanın. Fiora ise, Tekli Muharebelerinizi ve Yargınızı en üst düzeye çıkardığınızdan emin olun.


Vlad + Braum Midrange | Best Deck | S Tier

lor deck

Deste Kodu: CEBAKAIDAYPCALZSA4AQCAYJBILC2LRRAEBACAIEBUAA

Nasıl Oynanır

Bu, orta oyunda uygun dövüş sonuçlarını sallamak için dövüş hileleri kullanan zor bir destedir. Vladimir ve Noxus’un kendine has hasar paketinden diğer kartlarla çevrimiçi olmanıza yardımcı olduğunuz büyük bir Braum’u parlatıyor.

Büyük bir salıncak dönüşü için elinizde Take Heart gibi en değerli dövüş hileleriniz oluncaya kadar erken oyunu pasif olarak oynamaya bakın.

Kızıl Disiplin’i hafife almayın, çünkü genellikle kendi başına 8+ hasar verebilir ve biraz daha yumruk atmanız gerekirse, Scarmother Vrynna genellikle bir son işlemci olarak devreye girebilir.


Ultimate Control SI + FR | Best Deck | S Tier

lor decks

Deste Kodu: CEBAEAIFFAYQMAIBAMEQWEROGEBAGAIBA4KCUBABAUOSEIZLAEBACBJBGY

Nasıl Oynanır

Gözlerin seni aldatmıyor, bu deste şampiyon kullanmıyor! Bu, neredeyse bir bütçe destesi olarak nitelendirilebilecek kadar ucuz olmasını sağlar, ancak burada tutmaya karar verdiğimiz kadar güçlüdür.

Tavsiye ettiğimiz LOR En iyi Destelerinden en zorlu olanlardan biri ama en ödüllendirici olanlardan biri olabilir. Temel strateji, oyunu ucuz erken oyun ünitelerinizle durdurmak ve AoE fırsatlarını kurmaktır (Çığ, Withering Wail ve The Ruination’da bir tonunuz var).

Çok açgözlü oynamamaya dikkat edin ve Nexus sağlığınızı geç oyuna geçecek kadar koruduğunuzdan emin olun. Oraya vardığınızda, finişleriniz olarak Sunderer ve Komutan Ledros’un beğenilerini kullanın.


Jinx + Draven Discard Aggro (PZ + NX) | Best Deck | S Tier

lor deste

Deste Kodu: CEBAGAIDBQMSQCABAQGBYJRIFU2DMNYCAEAQIDICAEBRGIYBAEAQGFA

Nasıl Oynanır

Shadow Isles ve Demacia bir fincan çayınız değilse, Discard Aggro ile başka bir aggro seçeneğiniz var (orta kademe ve kontrol destelerine sahip olduğumuza söz veriyoruz, bu yüzden sıkı tutun!).

Bu deste inanılmaz hızlıdır çünkü çevrimiçi olmadan önce rakibinizi patlayıcı bir şekilde yakmaktadır. Bu LOR En iyi Deste, yüksek yetenekli bir tavana sahipken hızlı bir şekilde tırmanmayı çok iyi hale getirir.

Çığ ve Withering Wail gibi tahta taramalarını oynarken hızlı oynamayı ve yüz hasarı adına atmayı denemeniz gerekeceğinden, bu oyun tarzının kalp zayıflığı için olmadığına dikkat edin.

Jinx seviye atladığında, sizi Sihirdar Vadisi’nde olduğu gibi zafere taşıyacak.


LOR Bütçe Desteleri En iyi


Elites + Zed | Best Deck | S Tier

lor desteler

Deste Kodu: CEAQQAIAAECAMFBCEQTTMAQCAEBASGQFAEAAGCYSDUXQCAQBAADQY

Nasıl Oynanır

Elitler en güçlü kabile destelerinden biri olarak başlıyor (en güçlü olmasa da) ve bu deste onları istismar etmek etrafında dönüyor.

Vanguard Bannerman ve Battlesmith gibi kartlar, rakibinizi ve kartopunu hızlı bir şekilde cevaplayamazlarsa büyük bir tahta oluşturmanıza izin verecektir.

Ayrıca, Hızlı Saldırı 3’e hızlı bir şekilde iki 4 | 3 verir ve size rakibinizi yenmek için başka bir açı veren Inspiring Mentor + Zed kombinasyonunu çalıştırır.


Discard Jinx + Darius | Best Deck | S Tier

LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0

Deste Kodu: CEBACAIDBQCQCBAMDQTDMNYCAQAQGDYTEY3QMAIECINSOKBNGQBACAIDBEAQCBAN

Nasıl Oynanır

Hızlı oynamak ve yüz vurmak istiyorsanız, ancak daha önce tartıştığımız Jinx + Draven Atma Aggro destesini karşılayamıyorsanız, bunun yerine Draven’ın kardeşiyle koşmayı düşünün.

Bu sürüm, seviyelendirilmiş bir Jinx veya Darius ile kapatabileceğiniz bir avantaj olan Legball Rearguard ve Sump Dredger gibi agresif erken oyun kartlarını kullanmaktadır.

PZ + NX’in sağladığı yanma olayıyla, Darius’un seviye atlaması için 10hp eşiğine ulaşmak oldukça kolaydır.

Jinx veya Darius bu işi yapmazsa, size ek bir deneyim sunmak için Mystic Shots and Mights var.


Bütçe Control | Best Deck | S Tier

LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0

Deste Kodu: CEBACAIBAMBACBJIGABAMAIBA4KBMHREFIDQCBILDURCWMJVHIBAEAIFAE3AGAIBBETSS

Nasıl Oynanır

Bütçede iyi bir kontrol destesi yapmak zor olabilir, ancak bu işi yapar! Rakibinize daha fazla değer vermek amacıyla oyunu yavaşlatmak için üretilmiştir.

AoE takasınızı en üst düzeye çıkarırken rakibinizin tehditlerini tek hedefli hasar efektleriyle ortadan kaldırmak için reaktif olarak oynayın.

Son Nefes ünitelerine sahip olacağınızdan, genellikle kendi çimlerinizi korurken Çığ ve Withering Wail ile düşman tahtasını yok edeceğiniz dönüşler olur.

Cursed Keeper gibi kartlar, Tryndamere’de büyük bir geç oyun bitirmek için zemin hazırlamaya yardımcı olacak.


Spiders Tribal | Best Deck | S Tier

LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0

Deste Kodu: CEBACAIDBEBQCBJAFAYAEBQBAUFR2JBLGE2QMAIDBQHROJROG4BACAIDGMBQCBJCGY4A

Nasıl Oynanır

Bu deste , Noxus ve Shadow Isles tarafından sağlanan örümcek kartları ile araknofobi oyuncularını kötüye kullanan etrafında inşa edilmiştir.

Elise’i ucuz örümcekler ve emekleme hissi gibi kartlarla olabildiğince hızlı çevirmeye çalışın.

Oradan, Kaptan Farron gibi bir son işlemci ile oyunu bitirene kadar Frenzied Skitterer ve Arachnoid Host’un meraklıları ile hasarı sürekli olarak itebilirsiniz.

Deste aynı zamanda Shadow Isles’tan Cursed Keeper + Ravenous Butcher gibi kartlarla agresif bir paket içeriyor ve mulligan’daki örümcekleriniz yerine onları çekerseniz erken baskı uygulamanıza yardımcı oluyor.


Jinx + Zed Aggro | Best Deck | S Tier

LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0

Deste Kodu: CEBAEAIEGQ3QKAICCINCQLBZAIBQCBA3FA5QIAICAYERIHACAIAQIDJMAMAQEAQXDY

Nasıl Oynanır

Bu deste , LoR, Elusive ve Quick Attack’taki en agresif mekaniklerden ikisi etrafında inşa edilmiştir. Bu anahtar kelimeleri kullanarak rakibiniz hazırlıklı değilse engellenmesi neredeyse imkansız olan tahtalar oluşturabilirsiniz.

İlham Veren Mentor gibi kartlar, ünitelerinizi bu iki efektle güçlendirerek onları daha da zorlaştırır. Inspiring Mentor + Zed’in göze çarpan açıcısını çivileyebiliyorsanız, 3. sıradaki Hızlı Saldırıya sahip iki 4 | 3’ünüz olacak.

Oyun uzarsa, maçı kapatmak için Jinx’in ateş gücünü kullanabilirsiniz. Silahlı ninjalar … hadi kim bundan hoşlanmadı?


Midrange Large Dudes | Best Deck | S Tier

LOR En iyi Desteler Best Meta Decks 12 Deste 1.0

Deste Kodu: CEBACAIAAYCACAIDA4IRWAQEAEAAWEQ5FECQCAIUCYNB4JACAIAQCJZJAUAQABYMB4MRU

Nasıl Oynanır

Bu orta kademe deste, sizi geç oyuna taşımak için Fleetfeather Tracker ve Laurent Protege gibi Challenger birimlerini iyi kullanıyor.

Oraya vardığınızda, Garen ve Tryndamere’deki büyük adamlarınızı finişçileriniz olarak aktive edebileceksiniz. Büyük bir salınım için onları Yargı ile birleştirin.

Eğer bir Elnuk meraklısıysanız, bu deste aynı zamanda büyük dostlarınıza düşmanlarınızı damgalamak için bir sürü hayvan vermek için Bull Elnuks + Elnuk Birlikleri’ni de içerir.


Desteler Mobalytic sitesinden alınmıştır.

2 Yorum

  1. Aslı

Yorum Bırak