Sett Rün S10 10.1 Solo Top item Dizilimi

Sett Rün S10 Rehberi 10.1 yamasında, Sett yenilmez rünü ile beraber dövüşlerde uzun süre kalabilir. W yeteneğinin sağladığı anlık kalkan ile çok fazla hasarı tutabiliyor. E ve R kombosu ile beraber rakiplerini takım arkadaşlarının içerisine atabiliyor. Lee sinin Yumrukla oynanan hali gibi bir şey muhteşem.

En güçlü şampiyonlar için LOL Meta S10 listesinde şampiyonlara bakın.

Sett Rün S10 10.1 Solo Top

Sett rün s10 10.1

Taktikler

Uzun süreli takaslar Sett kahramanı için çok iyi bir koridor kazanma yöntemidir.Bu yüzden rakibinizle takasları mümkün olduğunca uzun tutmaya çalışınız.

Q yeteneğinizi kullanmadan önce düz vuruş atmayı unutmayınız.Jax’ın W yeteneği gibi oto saldırınızı resetlediği için bu sayede daha fazla hasar verebilirsiniz.

E yeteneğiniz rakip minyon ve kahramanlara aynı anda vurduğunuz anda stunlayacağından dolayı counter-jungle yapma imkanı sunuyor ve orman rolünde bu kahramanı çok güçlü kılıyor.

Kombolar

6 Yumruk

Sol ve Sağ yumrukları attıktan Sett birazcık bekliyor. Bu bekleme süresini sıfırlamak için hemen Q ye basıyoruz. Aynı şekilde Q nun animosyan bekleme süresini sıfırlamak içinde Vahşi Hydrayı kullanıyoruz. Anismasyon iptali çok önemli.

Smack Down

Rakibi alıp yere vurun !

Rün

Eşyalar

Duruma Göre Eşyalar

Yetenek

Counters

Sett’in Güçlü Oldukları

Sett’in Güçsüz Oldukları