LoL Senna Yetenekleri - Ne Zaman Çıkacak - Tüm Detaylar 2019 | ALPGAMER
1xbet-banner
liva-reklam-banner liva-reklam-banner

LoL Senna Yetenekleri – Ne Zaman Çıkacak – Tüm Detaylar 2019

Senna yetenekleri şuanda sızdı. Senna bildiğiniz üzerine Lucian’ın ölen karısı ve Lucian’ın tuttuğu 2.silah aslında Senna’nın yani hikayeye bağlı kalarak çıkarılan bu şampiyon aslında League of Legends’ın sadece bir oyun değil koca bir evrenden oluştuğunun göstergesi. Ve bu muhteşem bir şey. Muhtemelen Gelecek yama da PBE gelir. Yeni sezonda da oyuna dahil olur.

Çeviri yaptığım kaynak.

Senna Yetenekleri

LoL senna yetenekleri

LoL Senna Yetenekleri - Ne Zaman Çıkacak - Tüm Detaylar 2019Pasif – Günahların bağışlanması

Senna’nın silahı bonus hasarı veriyor. Menzilini, Saldırı Hasarını ve Kritik şansını, saldırdığı düşman şampiyonlarından veya ölü düşmanlardan çıkan Mist’i(Ruh) emerek güçlendirebilir.


LoL Senna Yetenekleri - Ne Zaman Çıkacak - Tüm Detaylar 2019Q – Delici Karanlık

Senna, müttefiklerini iyileştiren ve düşmanlarına zarar veren bir düz atış yapar Senna, Delici Karanlık’ın bekleme süresini düz vuruşları ile azaltabilir. Ama saldırı yapabilmesi için kendi takımına ait bir ünitenin üstüne tıklaması gerekiyor. Mesela Kule, Totem , Takım Arkadaşı. Ben öyle anladım yani.


LoL Senna Yetenekleri - Ne Zaman Çıkacak - Tüm Detaylar 2019W – Son Kucaklama

Senna, bir ruh yollar eğer rakibe isabet ederse ona zara verir ve belli bir gecikmeden sonra onu ve yanındakileri yerine sabitler. Eğer isabet eden rakip direk ölürse gecikme olmadan direk olarak sabitler.

LoL Senna Yetenekleri - Ne Zaman Çıkacak - Tüm Detaylar 2019E – Kara Sisin Laneti

Senna bir sis bulutuna dağılır, hareket hızını arttırır ve yakınlardaki müttefiklerini kamufle eder. Sisin içinden çıkan takım arkadaşları, ya saldırana ya da rakibin yanına çok fazla yaklaşısıya kadar (Twitch Q gibi düşünün) Tıklanamaz olur. Yani Mouse ile sizin üstünüze tıklayamıyacaklar. Ama Ezreal’in ultisi gibi skiller hasar verebilir.

LoL Senna Yetenekleri - Ne Zaman Çıkacak - Tüm Detaylar 2019R – Ağaran Gölge

Senna küresel bir ışın yayıyor (alt koridordan üst koridora kadar). Yandaki müttefikler kalkanlanır ve ortasına takılan düşmanlar hasar alır. Muhteşem bir ulti bune ya.