Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20

LOLSKİLL SİTESİNDE EN YÜKSEK PUANA SAHİP KLED OYUNCUSUNUN RÜN DİZİLİMİ

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20

Lux Sup Rün

 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Artçı Şok: Artçı şok Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un zırhını ve büyü direncini arttırdığı için atılan baskınlardan ve karşılıklı savaşlardan çok hasar almadan çıkmasını sağlıyor. Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneği ile kolayca aktif edilirken agresif bir davranış ile de rakiplere karşı kullanılabilecek muhteşem bir Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux rünü.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Kalkan Darbesi: Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un zırhı ve büyü direnci düşük olduğu için savunma rünleri onu hayatta tutmaya yardımcı oluyor. Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘W’ skili ile kolayca aktif hale getirip Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’a ekstra kalkan sağlıyor. Amaç hayatta kalmak.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Kemik Zırh: Koridor aşamasında Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’a gelen seri hasarları engellemesi için alınan bir rün. Morgana, Brand ve Xerath gibi şampiyonların dürtme özelliklerini bir nebze düşürüyor.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Canlandır: Artçı şok Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’u desteklediği gibi, Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Prizmatik Bariyer ‘W’ yeteneği ile takımını destekliyorsun. Canlandır ekstra 15% kalkan sağladığı için takımınıza muazzam bir destek sağlamış oluyorsunuz. Bu rünü Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20Athene’nin kadehi ve Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Kefaret ile kombolayarak daha fazla çok verebilirsiniz.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Kan Tadı: Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un koridor aşamasında rakibi dürterek ve ek can çalarak hayatta kalmasını sağlar.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 İnsafsız Avcı: Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un orta oyunda farklı koridorlara gidebilir çünkü Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneği rakibi yere sabitliyor ve Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘E’ yeteneği ise rakibi yavaşlatıyor. Diğer koridorlara ne kadar hızlı giderse ve rakiplerden ne kadar hızlı koşarsa o kadar çok takıma yardımcı olabilir.

Lux Sup Eşya

Ayakkabı

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Gezgin çizmesi, Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 insafsız avcı ile birleşerek muhteşem bir sinerji yakalıyor ve diğer koridorlara hızlıca baskın yapmasını sağlıyor.

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Büyücü çizmesi, çok tercih edilmese de eğer takımda büyü hasarı eksiği varsa eşyalarınızda bir kaç değişiklik yaparak takımınızın hasar açığını kapatabilirsiniz.

En Gerekli

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Athene’nin lanetli kadehi > Hasar / Bekleme süresi/ Can yenileme / Kalkan
Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un sahip olması gereken tüm özellikleri bir eşya ile anca bu kadar arttırabiliriz. Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un vazgeçilmez eşyasıdır Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘W’ yeteneği ile takım arkadaşlarına sağladığı can hayat kurtarır.

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Kızgın Buhurdanlık > Hasar / Bekleme süresi / Saldırı Hızı
Eğer takımınızda saldırı hızına ihtiyacı olan şampiyonlar varsa Kızgın buhurdanlık Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’un alabileceği en iyi eşyalardan birisidir.

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Kefaret > Bekleme süresi / Can yenileme / Mana yenileme
Kesinlikle alınması gereken bir eşya çünkü belli bir alanı iyileştirip onlara ek olarak Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘W’ yeteneği ile kalkan verip tekrar savaşa sokabilecek bir potansiyeli Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Lux’a sağlıyor.

Duruma Göre Değişen

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Gözcülerin Mirası > Hasar / Bekleme süresi / Totem
Totem destek şampiyonlarının ihtiyacı olan bir şey bu yüzden bu eşyanın tamamlanması gerekiyor.

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Mikael’in Kazanı > Yaşatma / Bekleme süresi / Fayda
Karşı takımda birden fazla Kitle Kontrolü olan şampiyon varsa takım arkadaşlarını korumak için alınması gerekir.

Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 Morellonomikon > Hasar / Büyü nüfuzu / Ağır yara
Takımınızın hasara ihtiyacı olduğu durumlarda alınabilir.

Nasıl Oynanır

Erken oyun

 • Eğer oyunun başında baskın yapacaksanız Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneğini açabilirsiniz ama direk koridora gidecekseniz Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘E’ yeteneğini açabilirsiniz. Koridorda Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘E’ yeteneği ile minionları almadan rakibi dürte bilirsiniz.
 • Rakibiniz hareketleri iyi analiz ederek savaşın
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneğinizi rakibe tutturduğunuz gibi saldırmadan önce haritayı kontrol edin. Unutmayın sizin amacınız koridorda uzun süre kalmak, rakibe hasar vermek ve Adc’nizi güvende tutmak. Rakibinizi öldürmek için ormancınızı bekleyin.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneğini rastgele kıllanma, ormancının gelmesini bekle ve zamanlamayı iyi yap, Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneğin her zaman açık olsun. Karşı takımın ormancısı baskın yaptığında onu engellemek için Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ ve Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘E’ yeteneklerini doğru kullanmak çok önemli.

Orta / Geç oyun

 • Eğer takımın üstünse totemlerini karşı ormanın içine at.
 • Ormancın ile beraber oyna ve diğer koridorlara baskın yap.
 • Takım savaşlarında Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘Q’ yeteneğini 2 şekilde kullanabilirsin.
  • Kendi takımını korumak
  • Karşı takımı yakalamak
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘W’ yeteneğin ile takıma sürekli can vermeyi unutma.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20 ‘W’ yeteneğini genellikle Saldırı gücü taşıyıcısının üzerinde kullan.
 • Lux Sup Rün S9 – Sezon 9 Yeni Rün Oynanış 9.20‘R’ yeteneğin ile rakibin taşıyıcılarına hasar vererek takımına yardımcı ol.

Tavsiye

Takımınla beraber oynamalısın destek şampiyonu olduğun için öncelik sen değil diğer takım üyeleri. Eğer ölerek takımın taşıyıcılarını kurtarma imkanın varsa ölmelisin.