LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 – Jungle Heroları

LoL jungle nasıl oynanır 2019 rehberinde sizlere. En iyi jungle heroları hakkında bilgiler vererek. En doğru orman rotasını göstereceğim.

Öğrenecekleriniz:

Orman Canavarlarının Özellikleri

LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle Heroları

LoL Jungle Nasıl Oynanır 2019

  • Orman canavarlarını sürekli kesmeyi unutma.
  • Rakip ormancıyı farklı bir yerde görürsen hemen rakibin orman canavarlarının büyüklerini kes ve ayrıl.
  • Çarpını her canavara kullanma ve beklet.
  • Yengeç kesmeyi asla unutma.
  • Golemleri sürekli kes çünkü en çok deneyimi ve altını o veriyor.
  • Metaya göre ormancı al.
  • Orman görevlerini tamamla.
  • Ejderha ve Rift sürekli alman gerekiyor.
  • Totemleri sürekli olarak nehirdeki çalılığa at.

Orman Heroları 2019 Tipleri

HIZLI ORMAN TEMİZLEYENLER

Bu şampiyonlar orman canavarları çok hızlı bir şekilde kesebilirler genellikle alan hasarı vuran yeteneklere sahiptirler.
Yapmanız gereken hızlıca orman kamplarını temizleyip daha sonra Üst Koridor ya da Orta Koridora baskın yapmalısınız. Kırmızı işaretlenmiş yerler daima totemli olmalıdır.

En İyi Şampiyonlar: LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıKayn / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıEvelynn / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıKarthus / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıGragas / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıDr.Mundo

jungle nasıl oynanır

Kırmızı Güçlendirme >> Golemler >> Gagalar >> Kurtlar >> Mavi Güçlendirme >> Kurbağa >> Yengeç >> Üst – Orta Baskın
**Not >> Eğer rakip ormancıyı haritada gördüyseniz Gagalarını kesebilirsiniz.


AGRESİF ORMANCILAR

Bu şampiyonların özellikleri çok hızlı bir şekil Kırmızı ve Mavi Güçlendirmeyi alırlar ve daha sonra karşı takımın orman bölgesine girer ve rakibin orman canavarlarını ya da direk rakibini keser. Rakibin gelişimini yavaşlatmaya çalışır. Amaç Counter Jungle yapmaktır. Rakip ormanda kestiğiniz canavarlardan 1 tanesini bırakmayı unutmayın. Eğer bırakırsanız o canavar kesilene kadar diğerleri tekrar doğmaz ve rakip orman çok fazla geriye düşer.

En İyi Şampiyonlar : LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıLee Sin / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıKindred / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıMaster Yi / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıUdyr / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıEkko

LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle Heroları

Kırmızı Güçlendirme >> Mavi Güçlendirme >> Rakibin Golemler veya Kırmızı Güçlendirmesi >> Rakip

**Not >> Eğer rakip ormancıyı haritada gördüyseniz rakibin ormanında sürekli canavarları kesin.


ERKEN BASKIN ATAN ORMANCILAR

Bu şampiyonlar erken seviyede attıkları baskınlar ile takım arkadaşlarını koridor aşamasında çok rahatlatırlar. Genellikle alt koridora yapılan bir baskına ile rakip takımın alt koridorunu öldürebilir veya sıçra yeteneklerini alabilirsiniz. Bir sonraki baskında ise onları kolayca öldürebilirsiniz.

En İyi Şampiyonlar : LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıZac / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıNidalee / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıTaliyah / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıUdyr

LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle Heroları

Gagalar >> Kırmızı Güçlendirme >> Golemler >> Baskın veya Rakip Orman >> Kurtlar >> Mavi Güçlendirme >> Kurbağa


HIZLI 3. SEVİYE OLAN ORMANCILAR

Bu tür şampiyonlar genellikle alan yeteneği olmayan canavarları tek tek kesebilen şampiyonlar. Bu yüzden bu şampiyonlar ile Golemleri ve Gagaları atlayarak direk olarak tek canavarlı alanlara yöneliyoruz. Canavarları kestikten sonra 2 seçeneğimiz var ya baskın yapacağız ya da karşı ormana gireceğiz. Bu 2 seçenekten birini yaptıktan sonra geriye dönüp eşyaları alıp tekrar tüm ormanı döneceğiz.

En İyi Şampiyonlar : LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıWarwick / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıPantheon / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıJarvan / LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle HerolarıCamille

LOL Jungle Nasıl Oynanır 2019 - Jungle Heroları

Kırmızı Güçlendirme >> Köpekler >> Mavi Güçlendirme >> Kurbağa >> Baskın

Etiketler: