Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle Heroları | ALPGAMER

Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 – Jungle Heroları

LoL jungle nasıl oynanır 2020 rehberinde sizlere. En iyi jungle heroları hakkında bilgiler vererek. En doğru orman rotasını göstereceğim.

Orman Canavarlarının Özellikleri

Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle Heroları

Jungle Nasıl Oynanır 2020

  • Orman canavarlarını sürekli kesmeyi unutma.
  • Rakip ormancıyı farklı bir yerde görürsen hemen rakibin orman canavarlarının büyüklerini kes ve ayrıl.
  • Çarpını her canavara kullanma ve beklet.
  • Yengeç kesmeyi asla unutma.
  • Golemleri sürekli kes çünkü en çok deneyimi ve altını o veriyor.
  • Metaya göre ormancı al.
  • Orman görevlerini tamamla.
  • Ejderha ve Rift sürekli alman gerekiyor.
  • Totemleri sürekli olarak nehirdeki çalılığa at.

Orman Heroları 2020 Tipleri

HIZLI ORMAN TEMİZLEYENLER

Bu şampiyonlar orman canavarları çok hızlı bir şekilde kesebilirler genellikle alan hasarı vuran yeteneklere sahiptirler.
Yapmanız gereken hızlıca orman kamplarını temizleyip daha sonra Üst Koridor ya da Orta Koridora baskın yapmalısınız. Kırmızı işaretlenmiş yerler daima totemli olmalıdır.

En İyi Şampiyonlar: Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıKayn / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıEvelynn / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıKarthus / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıGragas / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıDr.Mundo

jungle nasıl oynanır

Kırmızı Güçlendirme >> Golemler >> Gagalar >> Kurtlar >> Mavi Güçlendirme >> Kurbağa >> Yengeç >> Üst – Orta Baskın
**Not >> Eğer rakip ormancıyı haritada gördüyseniz Gagalarını kesebilirsiniz.


AGRESİF ORMANCILAR

Bu şampiyonların özellikleri çok hızlı bir şekil Kırmızı ve Mavi Güçlendirmeyi alırlar ve daha sonra karşı takımın orman bölgesine girer ve rakibin orman canavarlarını ya da direk rakibini keser. Rakibin gelişimini yavaşlatmaya çalışır. Amaç Counter Jungle yapmaktır. Rakip ormanda kestiğiniz canavarlardan 1 tanesini bırakmayı unutmayın. Eğer bırakırsanız o canavar kesilene kadar diğerleri tekrar doğmaz ve rakip orman çok fazla geriye düşer.

En İyi Şampiyonlar : Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıLee Sin / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıKindred / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıMaster Yi / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıUdyr / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıEkko

Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle Heroları

Kırmızı Güçlendirme >> Mavi Güçlendirme >> Rakibin Golemler veya Kırmızı Güçlendirmesi >> Rakip

**Not >> Eğer rakip ormancıyı haritada gördüyseniz rakibin ormanında sürekli canavarları kesin.


ERKEN BASKIN ATAN ORMANCILAR

Bu şampiyonlar erken seviyede attıkları baskınlar ile takım arkadaşlarını koridor aşamasında çok rahatlatırlar. Genellikle alt koridora yapılan bir baskına ile rakip takımın alt koridorunu öldürebilir veya sıçra yeteneklerini alabilirsiniz. Bir sonraki baskında ise onları kolayca öldürebilirsiniz.

En İyi Şampiyonlar : Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıZac / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıNidalee / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıTaliyah / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıUdyr

Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle Heroları

Gagalar >> Kırmızı Güçlendirme >> Golemler >> Baskın veya Rakip Orman >> Kurtlar >> Mavi Güçlendirme >> Kurbağa


HIZLI 3. SEVİYE OLAN ORMANCILAR

Bu tür şampiyonlar genellikle alan yeteneği olmayan canavarları tek tek kesebilen şampiyonlar. Bu yüzden bu şampiyonlar ile Golemleri ve Gagaları atlayarak direk olarak tek canavarlı alanlara yöneliyoruz. Canavarları kestikten sonra 2 seçeneğimiz var ya baskın yapacağız ya da karşı ormana gireceğiz. Bu 2 seçenekten birini yaptıktan sonra geriye dönüp eşyaları alıp tekrar tüm ormanı döneceğiz.

En İyi Şampiyonlar : Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıWarwick / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıPantheon / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıJarvan / Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle HerolarıCamille

Jungle Nasıl Oynanır LOL 2020 - Jungle Heroları

Kırmızı Güçlendirme >> Köpekler >> Mavi Güçlendirme >> Kurbağa >> Baskın

Jungle nasıl oynanır yazımdan öğrendiklerinizi hemen uygulayın.