Knight Online PVP Serverler 2020 Farm PK Listesi | ALPGAMER

Knight Online PVP Serverler 2020 Farm PK Listesi

Knight Online PVP Serverler 2020 arayıştaysanız en doğru yerdesiniz. Sizler için sıralamış olduğum bu listede oynayacabileceğiniz en iyi pvp serverleri göreceksiniz.

Ayrıca Bakınız = PVP Serverler 2020

knight online pvp serverler 2020

Knight Online PVP Serverler 2020 Listesi

PVP serverleri FARM ve PK olmak üzere ikiye ayıracağım. En popüler servelerin incelemesi yapılacaktır.

Knight Online PVP FARM Serverlar 2020

SULTAN WAR

 • Güvenlik = DECADE BİLİŞİM LTD. ve kasagame.com
 • LVL = 83

Yeni sunucumuz FETİH açılıyor.. Uzun uğraşlar sonucunda sunucumuz açık beta için hazırdır. Bizlerde elimizden geldiğince kaliteli bir yönetim anlayışı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Açık beta süresince sunucu üzerinde herhangi bir hata görürseniz lütfen bizlere bildirmekten çekinmeyin. Bu tür bildirilerde bulunan oyuncularımıza Official süreci için cash ödüllerimiz olacaktır.

Sunucumuz 21xx Farm olmakla beraber en güncel sürümdür.

Yetkili ekibimiz türkçe ve ingilizce olmak üzere 2 dilde hizmet vermektedir.
Koruma sistemimizin yetersiz kaldığı durumlarda 7/24 aktif yetkili ekibimiz her tür konuda siz oyuncularımız için yanınızdadır ve sorunlarınıza çözüm üretir.

Sunucumuz tamamen kurumsal yapıda olup DECADE BİLİŞİM LTD. ve kasagame.com güvencesiyle sizlere hizmet sunacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Sultan War Tanıtım

Knight Online PVP PK Server 2020

DARKKO TANITIM

 • Güvenlik = XACS
 • LVL = 83
 • Açılış Tarihi = 10.04.2020

Bildiğiniz üzere 2020 yılı itibariyle XACS sistemi ile hizmet vermeye başladık. Bu değişiklikle sizlere alışılmış My ko sunucuların bir tık ötesine taşıyarak daha uzun ömürlü ve daha eğlenceli bir sunucu hazırlamıştık.

Büyük beğeni toplayan TİTAN sunucumuzdan sonra yeni sunucumuz REVOLUTION hazırlıkları şuanda bütün hızıyla devam ediyor.
Sunucumuz hakkında ayrıntılı bilgi için Forum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Knight Online PVP Serverler 2020 yılında ödülleriyle geliyor.

REVOLUTION sunucumuza başlayacak 10 Clan Liderine 100 DB (DarkkoBakiye) Ve Sürpriz Hediyeler Verilecektir.

REVOLUTION sunucumuza başlayacak 20 Şanslı oyuncumuza 50 DB (DarkkoBakiye) Ve Sürpriz Hediyeler Verilecektir.

Detaylı Bilgi İçin Darkko Tanıtım Sayfası

Knight Online 83 LWL PVP Serverler 2020

CYPHER PRO

 • Güvenlik = XACS
 • LVL = 83
 • Açılış Tarihi = 10.04.2020

MYKO deneyimini tekrardan yaşamak isteyenlere özel bir sunucu olacak, PRO bir dünya ismi değildir. PRO bazı dönemlerde hizmet verecek olan özel sunucudur. PRO’nun bir özelliği de zor olmasıdır, zor olması derken tabi ki 10-15 günde Level 60 olabileceğiniz bir sunucu da değildir.

CYPHER PRO Sunucusunda GB (GOLD BAR) Satışlarına, OFFICIAL’dan 14 gün sonra izin verilecektir, bu süre içinde e-ticaret siteleri üzerinden satış yapanlar tespit edilip yasaklanacak, satış yapanları ihbar edenlere de sürpriz (ihbar etmeye değer) ödüller verilecek.

Knight Online PVP Serverler 2020 yazımızın popüler serveridir.

PRO Sunucusunda Level kasma olayı önem arz etmektedir ve kolay değil level up, bu yüzden karakterleriniz çok değerli olacak

Detaylı Bilgi İçin Cypher Pro Tanıtım

Knight Online Ardream PVP Server 2020

KO CUCE

 • Güvenlik = S.C.S – A.H
 • LVL = 59
 • Server = 1299
 • Açılış Tarihi = 10.04.2020

Knight Online PVP Serverler 2020 damga vuran ve Bildiginiz Üzere Knight Online yaptıgı version Güncellemeleriyle Büyük Oyuncu Kayıpları Yaşadı ve artık o Knight Online eskisi kadar zevk vermiyordu, Çünkü yapılan güncellemeler ile bilindik versiyonların üzerine çıkılmıs Madencilik balık tutma gibi Alışık olmadınız etkinlikler Getirilmiş, Ve hatta Kendi yaptıkları hileleri bile pazarlar olmuşlardı.
Bu degişimlerden sonra Uskoyu terkeden Oyuncular pvp serverlere yöneldiler Ve o eski günleri Bulmak için çok Çabaladılar ,Ve Halada Çabalıyorlar Farkındayız , İşte Bizde Bu yüzden Knight-59 Ekibi Olarak Bu Projeyi Hayata Geçiriyoruz..

Detaylı Bilgi İçin Ko Cuce Tanıtım

Knight Online PVP Server Nedir ?

Knight Online PVP Serverler 2020 Yılında oldukça popüler halde. PVP nin açılımı Player versus player demektir. Bu tür serverlere pvp denmesinin nedeni oyuncuların hızlıca level kasıp birbiri ile savaşmasından kaynaklıdır.

PVP nin bir diğer anlamıda Private server demektir. Bu serverler ana serverden bağımsız olarak kurum veya kişiler tarafından oluşturulmaktadır.

Yorum Bırak