CS GO Kan Silme Kodu Shift 2021

CS GO Kan Silme Kodu oyunun içinden bulunan kan izlerini temizlemek için kullanılır. Oyun içerisinde bulunan kan izini silerek FPS değerlerinizde artış gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda Shift tuşu ile kodu nasıl çalıştıracağınız gösterilecektir. Aşağıda bulunan kodun tuş ismi kısmına istediğiniz tuşu yazabilirsiniz.

bind tuş ismi ”+speed; r_cleardecals”

CS GO Kan Silme Kodu Shift

CS GO Kan Silme Kodunu yazabilmeniz için ilk olarak konsolu açmanız gerekmektedir.

  • Konsolu “é” tuşuna basarak açıyoruz.
  • Açtığımız konsolun metin bölümüne bind shift "+speed;r_cleardecals" yazıyoruz. (kalın yazının tamamını kopyalayıp konsola yazınız)
  • Artık kan silme kodunu shift tuşuna basarak sürekli olarak kullanabilirsiniz. shift tuşuna atama yapılmasının nedeni sürekli olarak kullandığımız bir tuş olduğu içindir.
CS GO Kan Silme Kodu Shift 2021

Ayrıca farklı tuşlara da atama yapabilirsiniz.

WASD Tuşlarına atama yapma

Bu komut, WASD tuşlarınızı komuta bağlar, böylece karakterinizi her hareket ettirdiğinizde kan izleri ve tahribatlar silinir.

W tuşu ile ileriye giderken silmek için
bind w “+forward;r_cleardecals”;

A tuşu ile sola dönerken silmek için
bind a “+moveleft;r_cleardecals”;

S tuşu ile geriye giderken silmek için
bind s “+back;r_cleardecals”;

D tuşu il sağa dönerken silmek için
bind d “+moveright;r_cleardecals”

Tüm kodları tek tek konsola girmeniz gerekmektedir.

CS GO Kan Silme Kodu

CS GO shift ile kan silmesinin nedeni oyunda sürekli olarak kullandığımız bir tuş olduğundan dolayıdır. Bu tuşa bastığınız zaman eski turlardan kalmış kan izlerini, oyun tahribatlarını ve mermi deliklerini haritadan siler ve profesyonel oyuncular gibi temiz ve akıcı oyun oynarsınız. Oyunun daha temiz görünmesi FPS değerinizi artıracaktır.

CS GO Kan Silme Kodu Kapatma

Oyunda kan görmek isteyen oyuncular içinde bu kodu kapatmayı göstereceğiz. Kan silme kodunu kapatarak vurduğunuz düşmanların kan izlerini görebileceksiniz. Kan silme kodu iptal etmek için aşağıda yazan kodu konsolunuza yazın.

bind shift “-speed; r_cleardecals”

FPS Neden Önemli

Oyunu takılmadan akıcı bir şekilde oynayabilmek için FPS değerinizin en az 60 olması gerekmektedir. Bu yüzden oyunda FPS arttırmanız gereken her şeyi yapmanız gerekmektedir. Tüm bu yapılması gerekenleri öğrenmek için sitemizde bulunan FPS arttırma yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: CS GO FPS Arttırma 2021

CS GO Kodları

CS GO oyununda bir çok yararlı kod mevcuttur. Bu kodların tamamını öğrenmek için CS GO Kodları kategorimizi gidebilirsiniz. CS GO eğlenceli hale getiren bu kodlar ile birlikte hem arkadaşlarınızı trolleyebilir hem de kimsenin bilmediği CS GO özellikleri açabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir