Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri Kaç GB | ALPGAMER
1xbet-banner
liva-reklam-banner liva-reklam-banner

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri Kaç GB

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri Kaç GB, 90 GB Depolama alanı istiyor. Call of Duty: Warzone sadece iki yeni yüksek oktanlı oyun modu (Plunder ve klasik Battle Royale) sunmakla kalmıyor, aynı zamanda iki ekstra ayrıntılı sistem gereksinimi setine de sahip.

Çoğu oyun sadece minimum ve önerilen gereksinimleri listeler, ancak Warzone’un Rekabetçi Ayarlar ve Ultra Ayarlar için spesifik özellikleri vardır.

Önerilen gereksinimler Warzone’u Orta grafik ayarlarıyla oynamanıza izin verirken, Rekabetçi, PC’nize yüksek bir yenileme monitöründe yüksek bir grafikle yüksek ve istikrarlı bir FPS ile çalıştırma imkanı verecektir. Bu seviyeye ulaşmak için, bilgisayarınızın en azından GeForce RTX 2070 SUPER kadar güçlü bir şeye ihtiyacı olacaktır.

CPU yuvasında en az bir Intel Core i7-8700K veya bir AMD Ryzen 1800X gerekir. 16 GB RAM de eklemeyi unutmayın. Söylemeye gerek yok, Warzone’u Yüksek grafiklere itmek için gereken özellikler, Fortnite dahil olmak üzere diğer tüm Battle Royale rakiplerinden daha yüksek.

Rekabetçi Spesifikasyonlar bilgisayarınızı kapak için çalışmaya göndermediyse, belki de Ultra Spesifikasyonlar olacaktır. Warzone’u sadece en iyi donanımın en iyisi 4K çözünürlükte yüksek ve sabit FPS ile çalıştıracaktır.

Temel olarak, GeForce RTX 2080 SUPER veya AMD eşdeğeri gibi en yeni ve en güçlü video kartına ihtiyacınız olacak. CPU yuvasında, Intel Core i9-9700K veya AMD Ryzen 2700X hatları boyunca bir şeyler isteyeceksiniz. Ultra için RAM gereksinimi Rekabetçi ile aynıdır, bu yüzden hala 16 GB’a ihtiyacınız olacak. Nvidia, oyunculara bu büyük Battle Royale’den en iyi şekilde yararlanmak için sürücülerini güncellemelerini hatırlatmak istiyor.

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri Minimum

 • İşlemci: Intel Core i3-4340 or AMD FX-6300
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 7 64-Bit (SP1) or Windows 10 64-Bit (1709 or later)
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / NVIDIA GeForce GTX 1650 or AMD Radeon HD 7950
 • Depolama: 90 GB
 • Ekran Kartı Kullanımı: 2048 MB

Call of Duty Warzone Sistem Gereksinimleri Önerilen

 • İşlemci : Intel Core i5-2500K or AMD Ryzen R5 1600X Processor
 • RAM: 12 GB
 • OS: Windows 10 64 Bit (latest Service Pack)
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / GTX 1660 6GB or AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 • Depolama: 90 GB
 • Ekran Kartı Kullanımı : 4096 MB

Bilgisayarım Call of Duty: Warzone çalıştırabilir mi?

Call of Duty, yepyeni (yarı) bağımsız oyunu Warzone ile Battle Royale dünyasına geri döndü. Warzone, geçmişte Call of Duty haritalarının bir çok bölümünü içeren çapraz oynamayı ve 150 oyuncuya kadar destekleyen Ücretsiz Oynaması bir Battle Royale. BR türünün eski bir tamircisinde de yeni bir bükülme var. Takım arkadaşlarınız oyunda herkes Battle Royales’da erken ölmekten nefret eder, bu yüzden Apex Legends gibi oyunlar kendilerini PUBG gibi tür devlerinden ayırmak için canlandırma mekaniğini tanıttı.

Warzone’da, hala hayatta olan takım arkadaşları olan öldürülen oyuncular, oyunda yeniden doğma şansı için oyuncuların hızlı 1v1 savaşlarda birbirlerine karşı çukur olacağı küçük bir arena olan Gulag’a taşınacak. Oynaması Ücretsiz fiyat etiketi ve konsoldaki arkadaşlarınızla oynama yeteneği ile Call of Duty: Warzone, PC’lerinin çalıştırabileceğini merak eden büyük bir PC oynatıcısı akını ile piyasaya sürülüyor. PC’de zaten Modern Warfare oynuyorsanız, 20-25 GB’lık başka bir sabit disk alanı ile gitmekte fayda var. Modern Warfare / Warzone’u ilk kez kontrol ediyorsanız, en azından minimum sistem gereksinimleri testini geçen bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır.

Eğlenceli gerçek: Warzone için minimum sistem gereksinimleri Call of Duty: Modern Warfare için minimum sistem gereksinimleriyle aynıdır! Grafik ayarları Düşük olarak ayarlanmış savaş bölgesine düşmek için, oyuncular en azından aşağıdakiler kadar güçlü bir donanıma ihtiyaç duyacaktır. Video kartı yuvanızda, bilgisayarınızda en az bir GeForce GTX 670 veya bir Radeon HD 7950 olmalıdır. GPU’nuza ek olarak, CPU’nuzun Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300’de veya üstünde olması gerekir. PC’nizin Warzone’u fena FPS ile çalıştırmasını sağlamak için 8 GB sistem RAM’ine de ihtiyacınız olacak. Grafik ayarlarınız azami düzeyde iken savaş meydanına düşmek istiyorsanız, önerilen sistem gereksinimleri testini de geçen bir bilgisayar isteyeceksiniz.

PC’lerini Modern Warfare için test eden kişilerin sadece% 40’ından azı minimum gereksinim testini geçerek maalesef Warzone için önerilen gereksinimleri geçmekten çok daha az bekleriz. Minimum ve önerilen gereksinimler arasındaki boşluk, oyuncuların oyunu maksimum ayarlarda çalıştırmasını engelleyecektir. Warzone’u en üst düzeye çıkarmak için, bilgisayarınızda GPU için en az bir GeForce GTX 970 veya bir Radeon R9 390 bulunmalıdır. CPU yuvanızda, Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen R5 1600X hatları boyunca bir şeye ihtiyacınız var. Son olarak, önerilen özellikleri almak ve aşmak için 12 GB sistem RAM’e ihtiyacınız olacak. En azından bu gereksinimler Doom Eternal’ın spekülasyon özellikleri kadar çılgın değil.

Yorum Bırak