Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

Apex En İyi Silahlar listesi ile birlikte neyi atıp neyi saklayacağınızı birazdan öğreneceksiniz.

Yeni Yama Sezon 3, 1 Ekim’de yayımlandı. Yeni güncelleme Apex Legends’de bazı önemli silah değişikliklerini beraberinde getirdi. Silah dengesini önemli ölçüde sarstı.

En kayda değer değişim, yepyeni bir silahın eklenmesi, Charge Rifle, belki de oyuncuları ilgilendiren en önemli şey budur. Dengeleme ayarlarında bazı silahların tüm eklentileri kaldırıldı veya yenileri eklendi, potansiyellerini daha da arttırdı.

Apex En İyi Silahlar

S TIER

Kraber .50-cal

apex en iyi silahlar

Keskin nişancı kategorisinde Kraber kraldır. Ne yazık ki hala özel paketlerde bulunabiliyor. Kafadan tek atışta öldürme potansiyeli ile bu keskin nişancı silahı hemen hemen her menzilde çok yüksek hasar verir ve kafayı kaçırsanız bile, bir takım arkadaşının onları bitirmesini an meselesi olur. Takım arkadaşlarınız için rakiplerinizi güzel bir ölüme hazırlamış olursunuz.


Mastiff

apex en güçlü silahlar

Yine bir özel paket silahı seçiyoruz. Mastiff yakın mesafeden çok güçlü bir silahtır. Eğer bu silaha oyunda rastlarsanız kesinlikle almalısınız. Mermileri sınırlı sayıda olduğu için dikkatli kullanın.


R-301 Carbine

apex en iyi silah

The R-301 Carbine en güçlü silahlardan biri çünkü her alanda oldukça başarılı bir silah ve kullanımı oldukça basit. Uzak menzilde muhteşem, yakın mesafede etkili 2 si 1 arada. R-301 daima yanınızda olmalı. Hiçbir ek olmasa bile, R-301 sizi yarı yolda bırakmaz. Yeni bir eklentiye sahip bu eklenti ona tek atışlı bir mod sunuyor. Eğer tek atışlı modda ateş ederseniz atışlarınız ek hasar veriyor.


R-99

Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

R-99 da aynı R-301 Carbine gibi bir silah. Arttırılmış şarjörü ve yüksek hızlı atışları ile kendisini inanılmaz bir silah yapıyor. Çok hızlı atışlarıyla rakibin savunması anında kırabilir ve onu savunmasız bırakabilir. Her zaman yanınızda 1 tane bulunması gerekir bu silaha güvenin.

A TIER

Longbow DMR

Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

S tier grubunu kaçırmasının nedeni Kraber’in ondan daha iyi bir silah olması. Ama eğer Kraber bulamazsanız bu silahı kesinlikle almalısınız. Son yamada gücü biraz zayıflatılsa da hala en iyi keskin nişancı tüfeği arasına girebilir.


Peacekeeper

Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

Precision Choke hop-up ekletisi ile mükemmel bir silah haline gelebilen bir pompalı. Hiç bir eklentisi olmasa bile iyi işler yapabilen bu pompalıya tüm eklentileri taktığımızda oyun sonunda daireler küçüldükçe gücü bir o kadar artıyor.


Hemlok

Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

Oyuncular bu silahı uzun süre küçümsedi ama anladılar ki bu silah gerçekten oyun içinde etkili. Aynı R-301 gibi tekli atış modu fazlasıyla kullanışlı.

Uzak menzili dışında, yakından da bir o kadar etkili olan silahı patlama moduna alırsanız gerçekten bir canavara dönüşüyor. Eğer hala ona bir şans vermediyseniz bir sonraki oyun kesinlikle oynayın ve görün.


Havoc

Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

Listede ki ilk enerji silahı olan Havoc, Apex’in ilk sezonlarında oldukça popülerdi. Hala güçlü olan silah yediği bir kaç zayıflatmadan sonra gücü düşürüldü. Turbocharger hop-up eklentisi ile rakiplerini darmadağın edebilecek güce kolayca ulaşırken eklentisi olmadan bile gücü küçümsemeyecek derecede yüksektir.

The select-fire hop-up onun için değişilmez bir eklentidir.


Pistol: Wingman

Apex En İyi Silahlar Listesi Sezon 3 2019

Wingman piyasaya sürüldüğünden beri zayıflatma yedi. En önemli zayıflatması mermi sayısının 4’e düşmüş olması. Bütün zayıflatmalara rağmen hala üst sıralarda olmasının nedeni çok güçlü bir silah olması.

Eğer Wingman’la pratik yapabilir ve atışlarınızı geliştirirseniz, bu silah sizin için çok iyi olabilir ama ıskalarsanız, başınızı belaya sokarsınız.


Benim Görüşüm

İlk sıralardaki silahları özel paketlerden bulabiliyorsanız kesinlikle onları oynamanız. Ama eğer öyle bir seçeneğiniz yok ise sizler için paket dışında da bulabileceğiniz mükemmel silahları sıraladım. Yapmanız gereken birini seçip onun üstünde ustalaşmanız. Bu liste için yararlandığım kaynak.

Leave a Reply